شرکت پارس کنترل
تجهیزات ضد انفجار، ابزار دقیق و برق صنعتی

فهرست دسته بندی محصولات

شرکت WAROM

شركت WAROM در سال ۱۹۸۷میلادی با سرمايه بالغ بر ۵۰ ميليون دلار در فضايي به مساحت ۱۶۰ هزار متر مربع در چين تاسيس گرديد و در حال حاضر از ۲۸۰۰ كارمند، بيش از ۶۰۰ مهندس و تكنسين و بيش از ۱۰۰ بازرس تمام وقت بهره مي برد.
شركت وارم بزرگترين توليد كننده تجهيزات ضد انفجار در چين و سومين توليد كننده تجهیزات الکتریکی در جهان مي باشد و همواره با برندهاي مطرح اروپايي همچون CEAG ,STAHL,CORTEM در حال رقابت بوده و با دارا بودن بيش از ۲۸ سال تجربه در توليد تجهيزات ضد انفجار داراي نمايندگان متعددي در سراسر جهان از قبيل فرانسه، آلمان، روسيه، ايتاليا، تركيه، عراق، عربستان، عراق،کویت،عمان  و … مي باشد .
در واقع شركت WAROM يك كمپاني حرفه اي است كه عمليات تحقيق و توسعه، توليد و بازاريابي را به صورت يكپارچه و در يك مجموعه انجام مي دهد .
شرکت وارم به عنوان عضو اجرايي انجمن تجهيزات برق صنعتي چين و مديريت انجمن تجهيزات الکتریکی ضد انفجار، پيشگام در زمينه تجهیزات ضد انفجار در اين كشور مي باشد .
شركت وارم پس از سه مرحله توسعه در سالهاي ۲۰۰۷ و ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ میلادی تواناییه انجام كليه فرايندهاي توليد از قبيل ريخته گري ، ماشين كاري ، پودر پاشي به صورت اتوماتیک و نيمه اتوماتیک  مي باشد .
جهت انجام توليد، اين شركت بيش از ۱۵۰۰نوع تجهيزات پيشرفته توليد اعم از وارداتي و داخلي را بكار گرفته است كه از جمله آنها مي توان به ۲۳ دستگاه خودكار و نيمه خودكار ريخته گري، ۱۵ ماشين قالب گيري تزريقي ترموپلاستيكي و بيش از ۱۰ ربات جوش اتوماتيك و نيمه اتوماتيك اشاره نمود.
با توجه به برآورد هاي صورت گرفته، وارم به طور ميانگين توانايي توليد بيش از دو ميليون محصول گوناگون در طول سال را دارد .
همواره هدف وارم ايجاد يك برند تجاري معتبر در زمينه ضد انفجار بوده كه در اين راستا يك سيستم مديريت كيفيت قدرتمند را بكار بسته است .
كليه محصولات وارم بر اساس استاندارد IEC طراحي شده است و قريب به اتفاق محصولات اين شركت داراي گواهينامه هاي بين المللي ATEX و IECEX مي باشند.
وارم همچنين داراي گواهينامه ISO9001 ، ISO10012 در سيستم مديريت دستگاههاي اندازه گيري و ISO14001 در سيستم مديريت زيست محيطي مي باشد.
شركت وارم بيش از ۱۰۰۰سري و ۱۰۰۰۰ نوع محصول گوناگون با مشخصات متفاوت به منظور استفاده در مناطق پر خطر گازي Zone 1 & Zone 2  را عرضه مي نمايد.
كليه محصولات وارم در كاتالوگي جامع با توضيحات تكميلي در خصوص مشخصات فني، گواهينامه ها روش هاي نصب و اطلاعات جانبي جمع آوري گرديده است.
اين شركت دارای يك آزمايشگاه تست درجه A جهت انجام آزمايش محصولات در پروسه توليد ايجاد نموده كه اين آزمايشگاه به عنوان آزمايشگاه مجاز و همكار توسط IECEx تائيد گرديده است .
در اين آزمايشگاه تست هايي چون تست ضربه، تست اندازه گيري شعاع نوري، تست مكانيكي، تست هيدروليك، تست IP  تست الكتريكي انجام مي گيرد.
شركت WAROM داراي ۶۰۰ اختراع ثبت شده در زمينه توليد حدود ۱۰۰۰ گواهينامه داخلي و بيش از ۲۰۰ گواهينامه ATEX  و IECEx  مي باشد .
لازم بذکر است طي ساليان گذشته محصولات با برند وارم در داخل ايران استفاده مي گرديد و همواره  مورد تائيد و استقبال  مصرف كنندگان در داخل كشور بود .